To zase byla fajnovka tenhle 33. ročník :). Opět vyhráli ti nejlepí, opět bylo bahna, e jsme to jetě nezaili a opět jsme si to náramně uili! Kadý, kdo se dobelhal do cíle je borec! Přítí ročník koloběhu se bude konat 5.12.2026, tak si to zapite do reminderů, budeme se na vás zase těit ! :)